FIMO

Fimo je modelovací polymerová hmota. Tato hmota je velice tvárná a dají se z ní díky tomu vyrábět šperky, dekorovat předměty, vyrábět různé postavičky. Hmotu je možné sehnat ve třech kategoriích SOFT,  CLASSIC , PROFESSIONAL a EFFECT . Všechny pak v mnoha barevných provedeních, které jsou mezi sebou mísitelné. Polymerových hmot je více druhů, u nás je hodně známý i CERNIT.

  Při modelování využíváme mnoho pomůcek – váleček, strojek na nudle, řezáky, extrudér s mnoha nástavci, vykrájovátka, pudry, reliéfy atd.
  Výslednou tvrdost FIMA dosáhneme jeho vypálením v elektrické troubě při 110°C po dobu 30min. Při vypálení nedochází , při dodržení času a teploty, ke změně tvaru ani barvy.
   Upečený výrobek je dále možné lakovat,aplikovat na ně křišťálovou pryskyřici, brousit, vrtat dírky a další.
Pak už jen stačí skompletovat výrobek a je hotovo.  
 Je možné vyrobit šperk na přání – tvar, barva, složení sady – inspirace ve fotogalerii  – v přípravě (naušnice, náhrdelník, náramek, francouzská spona, prstýnek, přívěšek na klíče nebo mobil……)
Šperky, které jsou ihned k dispozici, najdete zde :  FIMO výrobky. ( Po kliknutí na obrázek se objeví název, velikost a cena )
V případě zájmu o některý výrobek mě kontaktujte na e-mail nebo telefonicky.
Šperky, které jsou ihned k dispozici, najdete pod článkem. ( Po kliknutí na obrázek se objeví název, velikost a cena )
 Při zasílání poštou účtuji poštovné dle ceníku České pošty či Zasilkovny.
Zaslání možné buď doporučeně-platba předem na účet, nebo na dobírku.